Μετά την λύση του…γρίφου για το ποιος θα είναι χωρικός αντιπεριφερειάρχης στη Μαγνησία, όπου θα τοποθετηθεί η δικηγόρος Αννα –Μαρία Παπαδημητρίου, οι πληροφορίες αναφέρουν ότι άλλοι τρεις περιφερειακοί σύμβουλοι από τη Μαγνησία θα αναλάβουν ρόλο θεματικού αντιπεριφερειάρχη. Πληροφορίες της στήλης αναφέρουν ότι ο εφοριακός Απόστολος Καναβός θα αναλάβει θεματικός αντιπεριφερειάρχης αρμόδιος για τεχνικά έργα και υποδομές, ενώ ο δημοσιογράφος Γιάννης Αναστασίου πρόκειται να αναλάβει, εκτός απροόπτου, θεματικός Αντιπεριφερειάρχης Τουρισμού. Τέλος, ο εκπαιδευτικός Φώτης Λαμπρινίδης θα αναλάβει θεματικός Αντιπεριφερειάρχης αρμόδιος για θέματα περιβάλλοντος. Σιδεροκέφαλοι!
![23 3 696x404](https://koutsompolanews.gr/wp-content/uploads/2023/10/23-3-696x404-1.jpg)